Kontakt

Port naszego klubu mieści się w zatoczce Wisły, obok przepompowni wody dla PKN ORLEN S.A. -na wysokości szpitala na Winiarach.

Dane Korespondencyjne.
KLUB ŻEGLARSKI “PETROCHEMIA” PŁOCK.
ul. Chemików 7
09-411 Płock
NIP 774-23-79-889
Nr. Konta Bankowego 66 1060 0076 0000 3200 0025 0844

Komandor. Cezary Czarnecki
tel. (24) 256-86-58
tel. do klubu (24) 365-52-25
Bosman Marcin Kucelman tel. kom 692 835 901

2 przemyślenia nt. „Kontakt

 1. Witam
  Chciałbym zaprosić Państwa na wspólny rejs po wymagających ale bardzo urokliwych wodach Atlantyku u wybrzeży Szkocji, Hebryd i Orkad.

  TERMIN: 6-13 czerwiec 2015

  Rejs rozpocznie się i zakończy w miejscowości Badachro. Jest to mały urokliwy zakątek na zachodnim wybrzeżu Szkocji. Z Badachro popłyniemy w kierunku wyspy Lewis w archipelagu Hebrydów Zewnętrznych. Portem, w którym chcemy zacumować jest Stornoway. Następnie udamy się na wschód w celu okrążenie archipelagu Orkadów. Po drodze odwiedzimy miejscowość Scrabster nad zatoką Thurso. Chcąc okrążyć Orkady od wschodu czeka nas przejście przez cieśninę Pentland Firth, słynącą z prądów o wyjątkowej prędkości. Jeżeli czas pozwoli zawiniemy do legendarnej zatoki Scapa Flow doskonale znanej wszystkim miłośnikom marynistyki i historii wojny na morzu. Na Orkadach na pewno odwiedzimy Kirkwall oraz którąś z małych rybackich wiosek. Może uda nam się dotrzeć do kamiennych kręgów z okresu neolitu. Płynąc miedzy wyspami będziemy mogli podziwiać ich strome brzegi . W przypadku dobrych warunków meteo, nie wykluczamy także wizyty na Szetlandach (Lerwick). Zapowiada się dużo pływania i ciekawa żeglarska przygoda. Ostateczna trasa zależy oczywiście od warunków meto.
  Z uwagi na fakt, że trasa jest wymagająca szukam osób z doświadczeniem dla których ewentualne trudne warunki nie są przeszkodą.
  Ponieważ, że dwie osoby musiały zrezygnować a wpłaciły już zaliczkę cena dwóch miejsc wynosi: 2000 złotych (za miejsce bez transportu)
  Więcej info na: http://worldsail.eu/

  Pozdrawiam
  Michał

 2. UWAGA! Klub niestety w roku 2016 zaprzestał wypożyczania sprzętu. A szkoda, bo akwen nie jest taki zły do żeglugi, mimo pojawiających się od czasu do czasu chmar owadów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *