Sezon coraz bliżej…

zima ranek

Chociaż dopiero od kilku dni możemy poczuć, że zima jako tako do nas przywędrowała to nie zostało jej już dużo czasu 😉 . Za 44 dni będziemy obchodzić pierwszy dzień wiosny także najwyższy czas aby zacząć sobie planować regatowe weekendy. Dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Załoga Nostera ósmy rok z rzędu będzie reprezentować barwy naszego Klubu w cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Na naszym zalewie  we Włocławku odbędą się Długodystansowe Mistrzostwa Polski, a kto ma ochotę wziąć udział w innych eliminacjach pucharowych niech zajrzy do kalendarza poniżej.

PPJK2015

Prężnie działająca i w dalszym ciągu rozwijająca się klasa micro zaprasza do udziału w swoim cyklu Grand Prix.  Trzeba nadmienić, że w tym roku mija 30 lat od powstania klasy micro w polsce, z tego względy szykują się bardzo ciekawe regaty o Mistrzostwo Polski które dobędą się na jeziorze Ewingi w miejscowości Zalewo. Na pewno nie zabraknie załóg spoza granic naszego państwa więc rywalizacja gwarantowana na najwyższym poziomie.

Grand Prix Micro 2015

Także klasa Omega przygotowała już kalendarz imprez na najbliższy sezon. W planach jest rozegranie ośmiu imprez eliminacyjnych oraz regaty meczowe dla najlepszych zawodników które odbędą się na Zalewie Zegrzyńskim. więcej na:

klasaomega.pl

W przygotowaniu nadal jest jeszcze kalendarz Grand Prix Zalewu Włocławskiego,  który niebawem powinien ukazać się na stronie pozz.pl wraz z zapowiadanymi nowymi podziałami klas turystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *